Vánoční balíčky | Kongres Park Liberec

Vánoční
balíčky

Všeobecné informace

Areál Kongres Parku Liberec nabízí jedinečné možnosti pro vaše jednodenní školení, semináře, workshopy, firemní prezentace, společenské večery, tak i pro velké kongresy, festivaly nebo firemní dny. Prostory nabízejí širokou možnost uspořádání dle vašich požadavků. Nabízíme kompletní zajištění akce od audiovizuální techniky (zvuk, projekce, osvětlení), cateringové služby až po doprovodný program.

Součástí areálu je i Hotel Arena ***, Restaurace Buddy bar, Restaurace Stadion, Střelecký klub s vlastním salonkem a bezplatné velkokapacitní parkoviště.

Mejdan na ledě

Zažijte netradiční vánoční večírek nebo teambuilding na extraligovém ledě Home Credit Areny! Stačí obout brusle a jste připraveni na perfektní zábavu. Těšit se můžete na perfektně upravenou ledovou plochu s ostrůvkem v jejím středu, kde pro vás bude připravené občerstvení, odpočinková zóna s ledovým barem a posezením i pro nebruslící kolegy a fotokoutek. A připravit si toho pro vás můžeme ještě mnohem víc – výuku správného bruslení s lektory z naší bruslařské školy Bruslička, zábavu s maskotem Bílých Tygrů nebo třeba prohlídku šaten A týmu Bílých Tygrů.

Jednoduše se postaráme o zábavu přesně podle vašich představ!

200osob
240minut
VIP party na klíč

Nenechte si ujít tématický vánoční večírek podle vašeho přání v naší režii. Ať už si budete přát party v mafiánském nebo country duchu, white party, večírek s virtuální realitou nebo jakýkoliv jiný, máte ho mít! Vše pro vás připravíme do nejmenších detailů od skvělého občerstvení a drinků až po hudební doprovod, soutěže a výzdobu.

K dispozici pro vás bude naše VIP restaurace s vlastním sálem a VIP tribunou s výhledem na ledovou plochu Home Credit Areny. Připravte se na perfektní večírek, na jaký nezapomenete!

300osob
480minut
Večírek, co má koule

Připravte se na jedinečný večírek se staršími sourozenci známého bowlingu – kuželkami! Mejdan v naší kuželně je vhodný spíše pro menší kolektivy a v jeho průběhu vám bude k dispozici celý areál naší kuželny a nebude chybět ani výborné občerstvení a dobré pití, bez toho by to nebyl ten pravý večírek.

60osob
240minut
Christmas cup ve Sport Parku Liberec

Jste parta sporťáků a chcete si i vánoční večírek užít hlavně aktivně? Tak to pro vás máme řešení! Uspořádáme pro vás váš vánoční turnaj v jednom z vybraných sportů – v nabídce máme klasiku, jako jsou badminton, florbal nebo stolní tenis, ale také specialitky, jako je Sense Arena, fotbal šipky, zorbing nebo kin-ball.

Vyberte si přesně podle svého a my už se postaráme o další detaily. Připravíme pro vás zázemí s drobným občerstvením, nápoji i hudbou, které vám bude k dispozici před turnajem, v jeho průběhu i po něm a samozřejmě všechno potřebné pro hladký průběhu vašeho firemního turnaje.

80osob
300minut
Mejdan na dráze

Vánoční večírek na bowlingu je klasika, se kterou rozhodně nešlápnete vedle! Našich 10 drah slibuje sportovní zážitek až pro 100 osob a v uzavřené restauraci Buddy Bar vám zajistíme skvělé jídlo i pití pro všechny, a to třeba i s hudebním doprovodem, pokud si ho budete přát.

100osob
240minut
Vánoční grilovačka

Užijte si tradiční firemní vánoční večírek v naši restauraci Stadion a my ho pro vás ozvláštníme vánoční grilovačkou přímo na restaurační terásce.

Netradiční zážitek plný dobrého jídla a pití a skvělé zábavy si můžete zpestřit konkrétním tématem vaší párty včetně kostýmů – postaráme se vám o vše!

100osob
480minut
Spolupracovali s námi
Souhlasím
###message