Pronájem
prostor

KONGRES PARK LIBEREC

Areál Kongres Parku Liberec disponuje jedinečnými možnostmi pro všechny typy akcí.

Stylové moderní zázemí i náš profesionální tým dokáže z každé akce vytvořit jedinečný zážitek.

Nabízíme prostory pro školení, semináře, workshopy, firemní prezentace i společenské večery. Multifunkční aréna umožňuje pořádat velké kongresy, festivaly nebo firemní dny.

V případě zájmu akci kompletně připravíme dle vašeho přání, od audiovizuální techniky (zvuk, projekce, osvětlení), přes cateringové služby až po doprovodný program.

 

Součástí areálu je i Hotel Arena ***, Bowling Arena Liberec, Bistro Arena, Střelecký klub s vlastním salonkem a bezplatné velkokapacitní parkoviště.

Konferenční prostory

Pro různé příležitosti máme k dispozici šest konferenčních místností s kapacitou až 200 osob, které je možné uspořádat dle vašich požadavků. Menší salónky jsou vhodné pro firemní meetingy, porady či jednání, větší pro školení a semináře. Kapacita závisí na typu uspořádání. Reprezentativní VIP sál je ideální pro společenské večery.

Firemní akce

Multifunkční zázemí areálu nabízí neomezené spektrum nápadů pro firemní akce. Využijte je pro konání firemních dětských dnů, podnikových výročí či firemních sportovních turnajů a soutěží. V případě zájmu akci připravíme na klíč. U nás se meze nekladou.

Teambuilding

Upevněte si kolektiv a týmového ducha vaší firmy. Využijte až 35 sportovišť Sport Parku Liberec včetně bowlingové herny nebo stylově zařízeného střeleckého klubu,který poskytuje netradiční prostor pro firemní prezentaci, workshop nebo seminář. K dispozici je vám individuální občerstvení od Coloseum Catering.

Pronájem Skybox

Luxusní a příjemné prostřední nabízí oddělené prostory Skyboxů v Home Credit Areně. Užijte si sportovní utkání i kulturní akce pohodlně, v komfortu a soukromí. Box je vybaven prostorným salonkem, balkónem včetně sedaček, kuchyňkou a sociálním zařízením. V rámci pronájmu je možné objednat cateringové služby od Coloseum catering.

Home Credit Arena

Unikátní kongresové prostory multifunkční haly jsou pro ideální pro konference, firemní dny a kongresy pro více jak 7 000 účastníků. Celková plocha 2 400 m2 zajistí dostatečnou flexibilitu pro prezentace, módní přehlídky, koncerty, ale zejména pro velké akce.

Buddy Bar

Prostory Buddy Baru jsou vhodné pro firemní večírky a akce. Jde o moderní bowlingovou hernu s 10 sportovními dráhami s profesionálním vybavením a prostorný nápojový bar. Kapacita Buddy baru je až 200 osob.

Představujeme vám Kongres Park Liberec
Spolupracovali s námi
Souhlasím
###message